Україна, 61003 Харків, пр. Науки 72 кв. 4 ashatrovskiy@ukr.net +38 (057) 3925783

Найголовніші наші ресурси – це люди, які входять до складу Харківського ентомологічного товариства. Завдяки їм наше товариство має високий науковий та творчий потенціал. І хоча останнім часом поменшало завдань для спільного вирішення (у зв’язку з роз’єднаністю наукових організацій), ми знаходимо час і сили для спілкування та обговорення нагальних проблем. Головне – для цього є взаємне бажання.

Збирається товариство у приміщенні за адресою: площа Свободи, 6 (північний корпус ХНУ імені В. М. Каразіна), кімната 821. Наказом ректора ХНУ ця площа виділена під бібліотеку та колекції Харківського ентомологічного товариства. На цій території завжди є місце для засідань.

У приміщенні, виділеному для ХЕТ, розміщуються експозиції комах, спеціально виготовлені для музею товариства. Наукові колекції Харківського ентомологічного товариства передані до Музею природи ХНУ – де їм забезпечено належний догляд та де вони доступні всім зацікавленим фахівцям.

Бібліотека ХЕТ займає основну площу приміщення і є доступною для всіх фахівців. Вона містить основні довідкові видання та монографії за комахами, що видавалися в колишньому СРСР та в Україні, та поповнюється новими книгами та журналами.

З 1993 року товариство видає власний науковий журнал “Вісті Харківського ентомологічного товариства”, акредитований в категорії “Б”.